Dýňová sezóna je tady!
Podzim bez dýní by prostě nebyl ono – patří k barvám, vůním i zábavě, kterou si užívají hlavně děti. A kde si je můžete letos vydlabat, vyzdobit a ochutnat kousek za Brnem?
Zámecké dýňobraní ve stylu Día de los Muertos
Neděle 12. října 2025, 14–18 h
Zámek Slavkov – Austerlitz
Dlabání dýní, jarmark, dílničky, hudba i prohlídka zámeckého podzemí. Kostýmy vítány. Přijďte si užít podzimní odpoledne plné barev a vůní na zámku.
Dýňové tvoření v Ivančicích
Pátek 17. října, 15–17 h
SVČ Ivančice
Přijďte si s dětmi vydlabat vlastní dýni a užít si podzimní tvoření.
Dýňobraní na Lánech v Bohunicích (Brno)
Sobota 18. října 2025
Lány 3, Bohunice – Lužánecké pracoviště
Tvořivé odpoledne s dýňovým občerstvením, soutěžemi, mini kuchařkou, fotokoutkem i aktivitami pro nejmenší.
Inspirace a příležitost objednat si dobroty v Neslovicích
Od 29. října v Obecní cukrárna Neslovice nabídne širokou škálu "strašidelných zákusků". Připravte se na pořádnou jízdu. Bombastická nabídka dobrot, které dostanou každého z nás do strašidelné nálady! Tady mají skvělé nápady a taky skvělé dobroty, které si v mžiku oblíbíte!