Brněnsko Go from Brno Tišnovsko Korálky komorné Elišky

Korálky komorné Elišky

Nejen děti si rády hrají. Pojďte na pěší výlet formou hry pro dospělé s dětmi. Po cestě uvidíte stříbrný poklad, krásu moravského mramoru i další poklady podhradí Pernštejna, jednoho z nejkrásnějších tuzemských hradů.

 

Jednoduchá hledačka pro celou rodinu, výlet do Nedvědice

A jak to tedy bylo s tou Eliškou? Byla jednou jedna nepořádná služebná, která se pořád parádila jako nějaká komtesa. Až se jí rozsypaly vzácné korálky... Za trest nyní straší na hradě Pernštejně jako bílá paní. Pojďte po jejích stopách! Hravý pěší výlet začíná a končí v Nedvědici (vlakem do Tišnova, linky S3, R9, dále do Nedvědice, linka S31). Jednoduchá hledačka vedoucí po pokladech podhradí vás samozřejmě zavede i na hrad Pernštejn, kde konečně spatříte na vlastní oči nádherně zrekonstruovanou zámeckou zahradu. A abychom nezapomněli – úspěšné luštitele hry samozřejmě čeká malá odměna.

Jak hrát 

Hrací kartu si račte stáhnout níže.

Poznámka: Hra je přístupná po otevírací dobu hradu. Mimo tento termín nemůžeme zaručit, že bude otevřeno infocentrum, cukrárna nebo Malinová louka, kde si po hře můžete vyzvednout odměnu. Otvíračku jste bohužel nestihli? Nevadí – zašlete nám vyplněnou hrací kartu poštou na naši adresu Brněnsko, z.s., Železné 112, 66601 Tišnov – a my vám odměnu pošleme. Pokud nezapomenete uvést svou zpáteční adresu:).​

Pochlubte se fotkami @GofromBrno, tagujte #GofromBrno!

Všechny hledačky

Soubory ke stažení