Brněnsko Go from Brno Příběhy do kamene tesané

Příběhy do kamene tesané

Aaa, tak tohle vás bude bavit. Připomenete si všechny ty mocné bohy, o kterých jste jako malí četli nebo se o nich učili ve škole. Jak to bylo s tím Zeusem… nebo Diem? Pojďte na výlet formou hry pro dospělé s dětmi. Seznámíte se s kamennými antickými bohy, načerpáte pohodu v nádherných zahradách zámku Slavkov.

 

Jednoduchá hledačka o antických bozích pro celou rodinu od jara do podzimu, výletu do Slavkova.

Historická zahrada obklopující slavkovský zámek patří mezi nejvýznamnější na Moravě. Zdobí ji vzácné a krásné barokní sochy, antičtí bohové. Shlížejí ze svých kamenných podstavců a vyprávějí příběhy a pravdy prověřené staletími. A také mají svá tajemství... Odhalte je díky hře Příběhy do kamene tesané! A jak už je naším dobrým zvykem, na úspěšné luštitele čeká na konci hry malá odměna.

Pozn. Hra je přístupná po otevírací dobu zámku (zahrady bývají otevřeny stále). Mimo tento termín nemůžeme zaručit, že bude otevřeno zámecké infocentrum, pokladna, cukrárna na náměstí a restaurace Golfhotel Austerlitz, kde si po hře můžete vyzvednout odměnu. Otvíračku jste bohužel nestihli? Nevadí – zašlete nám vyplněnou hrací kartu poštou na naši adresu Brněnsko, z.s., Železné 112, 66601 Tišnov – a my vám odměnu pošleme. Pokud nezapomenete uvést svou zpáteční adresu:).

Jak hrát

Hrací kartu si stáhněte níže.

Pochlubte se fotkami @GofromBrno, tagujte #GofromBrno!

Všechny hledačky

Soubory ke stažení