Na pivo GOFROMBRNO

POZNEJTE PIVNÍ NEBE

kousek od Brna

Houby po dešti, tak prý rostou malé pivovary. Krachují, to zase prý je důsledek pandemie. Budete si muset udělat vlastní obrázek. Aby to bylo co nejjednodušší, vznikla Tišnovská pivní stezka. Přináší tipy na jednodenní výlety na pivo kousek za Brno, do jeho okolí. 

 

Tišnovská pivní stezka je putovací hra pro dospělé milovníky piva v kouzelné krajině Tišnovska. Sbírejte razítka do hrací karty, získávejte odměny. A kdo získá razítka všech pivovarů, toho nemine PIVNÍ SUVENÝR, koruna pro pivního krále (královnám se omlouváme, ale z ekonomických důvodů máme jenom jednu verzi), možnost VYHRÁT HODNOTNÉ CENY, jako je sud piva nebo pobyt v pivních lázních. Inspirativní je také zdejší pivní trůn (přístupný od dubna do října). Pivní výlet můžete kombinovat s pěším výletem nebo cyklovýletem Krajinou TišnovskaJaká piva ochutnáte a kde? Podrobnosti najdete v hrací kartě. Začínáme v dubnu.

No a protože se Tišnovská pivní stezka líbila, pokračujeme v přípravách dalšího kola. Jednodenní výlet vždy z "Brna do Brna" i po pivovarech do jeho okolí. Nazvali jsme ji Brno Beer Grand Tour - velká cesta po malých pivovarech Brněnska. Trochu nám ale ta současná situace pocuchala plány, tak to snad dáme letos dohromady alespoň na zkoušku.   

Pochlubte se se svými fotkami @GofromBrno, tagujte #GofromBrno 

Poznejte okolí Brna - Tipy na výlety z Brna- Go from Brno

  • instagram
  • Facebook
o nás - kontakt

© Brněnsko 2019, 2020 

s podporou Jihomoravského kraje