GofromBrno.cz

POZNEJTE OKOLÍ BRNA

pěšky a na kole

u každého výletu mapka pdf a trasa do mobilu

JEDNODENNÍ VÝLETY od dubna do prosince tam, kde nikoho nepotkáte

Vezměte kolo, nazujte boty, výlet si stáhněte do mobilu a jeďte, spolehlivě vás povedou mapy.cz. Tipy na výlety z Brna na kole jsme nedělali od stolu, ale všechny jsme je prošli a projeli tak, aby vám neuniklo nic z půvabů turistické oblasti Brno a okolí a mapy.cz vás spolehlivě a bezplatně navigovaly. A kdo dává přednost papíru, vytiskne si leták i s fotkami jako pdf na A4, který je u každého výletu.  

V okolí Brna určitě nepotkáte davy turistů a každý pěší výlet i cyklovýlet má jinou barvu a jinou chuť. Objevíte Tišnov a jeho pohádkovou krajinu, zažijete rozmarné léto s vínem a chřestem v okolí Ivančic a Dolních Kounic, ponoříte se do černé hornické historie v okolí Rosic a Oslavan, pohlédnete na meruňkové Židlochovicko z výšky a zažijete dávné příběhy ze Slavkova i Bučovic.  Čekají vás hrady i zámky, rozhledny i přírodní krásy, vinohrady, sklepy i pivní stezka. A máme i programy speciálně pro děti.     

Z Brna můžete vyrazit vlakem na výlet a z výletu se zase vlakem vrátit. A pokud pojedete autem, u nádraží, odkud je každý jednodenní výlet z Brna naplánován, lze zaparkovat. Těšíme se na vaše "fotoúlovky" @GofromBrno, tagujte #GofromBrno.

Poznejte okolí Brna - Tipy na výlety z Brna- Go from Brno

  • instagram
  • Facebook
o nás - kontakt

© Brněnsko 2019, 2020 

s podporou Jihomoravského kraje