Brněnsko Go from Brno Zastřílejte si z luku, staňte se horolezcem

Zastřílejte si z luku, staňte se horolezcem

Umí váš potomek sestřelit skřeta obrovskou kuší nebo přeskočit jak nic středověké hradby? Místo nejnovější verze Assassin´s Creed mu dopřejte opravdové pohybové zážitky!

Kde?

SPORTOVNÍ AREÁL KOMEC 

Co a jak?

Nejenom střelba z luku nebo lezecká stěna, ale další a další zážitky. Sportovní areál KOMEC najdete na dohled od koupacího biotopu Komárov, na parádním místě hned u svratecké cyklotrasy podél řeky. Díky tomu můžete ke Komecu dojet stylově nejen autem, ale klidně na kole, koloběžce nebo inlinech. Uvnitř najdete lezecké stěny a boulderovku. Potrénovat lezení můžete také přímo na venkovní stěně budovy. Nebo si užijte tenis na venkovních kurtech, zahrajte si na multifunkčních hřištích basket nebo fotbal, pilujte triky v místním skateparku, půjčte si longboard, elektrokoloběžku, elektrojednokolku...  

A jestli chcete, aby děcka na tenhle zážitkový den vzpomínala opravdu dlouho, zahrajte si společně Arrow Game. Bude to mnohem větší vzrůšo než na počítači! Něco jako vybíjená, jen s luky a šípy. Nebojte, hroty šípů jsou pěnové a vše se odehrává v bezpečných mezích. Hraje se v týmech nejčastěji 2 skupin po 5 hráčích, tak se do Komecu vypravte ideálně v partě.

A co takhle pořádný výlet do okolí? Koukněte na naše tipy.

Kdy? 

Ideální čas: duben–říjen (+ občasné příležitosti po celý rok)
 

Mapa
GPS
49.1698586N, 16.6233417E