Brněnsko Go from Brno 15 zážitků Zastřílejte si z luku, staňte se horolezcem

Zastřílejte si z luku, staňte se horolezcem

Umí váš potomek sestřelit skřeta obrovskou kuší nebo přeskočit jak nic středověké hradby? Místo nejnovější verze Assassin´s Creed mu dopřejte opravdové pohybové zážitky!

 

SPORTOVNÍ AREÁL KOMEC 

Nejenom střelba z luku nebo lezecká stěna, ale další a další zážitky. Sportovní areál KOMEC najdete na dohled od koupacího biotopu Komárov, na parádním místě hned u svratecké cyklotrasy podél řeky. Díky tomu můžete ke Komecu dojet stylově nejen autem, ale klidně na kole, koloběžce nebo inlinech. Uvnitř najdete lezecké stěny a boulderovku. Potrénovat lezení můžete také přímo na venkovní stěně budovy. Nebo si užijte tenis na venkovních kurtech, zahrajte si na multifunkčních hřištích basket nebo fotbal, pilujte triky v místním skateparku, půjčte si longboard, elektrokoloběžku, elektrojednokolku...  

A jestli chcete, aby děcka na tenhle zážitkový den vzpomínala opravdu dlouho, zahrajte si společně Arrow Game. Bude to mnohem větší vzrůšo než na počítači! Něco jako vybíjená, jen s luky a šípy. Nebojte, hroty šípů jsou pěnové a vše se odehrává v bezpečných mezích. Hraje se v týmech nejčastěji 2 skupin po 5 hráčích, tak se do Komecu vypravte ideálně v partě.

A co takhle pořádný výlet do okolí? Koukněte na naše tipy.

Ideální čas

Ideální čas: duben–říjen (+ občasné příležitosti po celý rok)

Co budete potřebovat

Každý výlet za zážitky má svou stránku v Objevitelském deníku. V něm najdete podrobnosti na cestu – někde to chce zvláštní vybavení. Jsou zde i úkoly spojené se zážitkem. 

Odměna vás nemine! Na každého, kdo nám pošle fotky alespoň z 5 výletů, čeká odměna! Podrobnosti ZDE.

Všech 15 zážitků

Mapa
GPS
49.1698586N, 16.6233417E
Soubory ke stažení
15 tipů na zážitky přehledně pdf (1.07 MB) Stáhnout
Objevitelský deník pdf (332.75 KB) Stáhnout