Brněnsko Go from Brno 15 zážitků Chyťte si rybu

Chyťte si rybu

Uklidňující vlnky na vodní hladině, zalesněné kopečky všude kolem... V překrásné krajině na dosah hradu Pernštejn ukažte dětem, jak naplňující může být chytání ryb. Na počítačovou střílečku si ani nevzpomenou.

 

PSTRUHAŘSTVÍ NEDVĚDICE

Přijďte si zachytat do rybářského areálu Nedvědice, kde mají dva rybníky vhodné i pro naprosté začátečníky. Nepotřebujete žádnou povolenku, dokonce ani rybářské vybavení – vše vám tu půjčí od prutu po návnadu. Je chytání ryb velké poprvé i pro vás rodiče? Oslovte místního pohodového instruktora. 

Až ulovíte rybu, můžete si ji samozřejmě odvézt… nebo si ji rovnou na místě připravit k snědku! Ve stánku podávají místní smažené pstruhy v cizrnovo-kukuřičné krustě.

Zastavte se také v infocentru v Nedvědici. Uvidíte stříbrný poklad a třeba vás zlákají k promyšlené hře Korálky komorné EliškyA možná si vyberete i nějaký další prima výlet v téhle překrásné lokalitě.

Ideální čas

květen–září (víkendy)

Co budete potřebovat

Každý výlet za zážitky má svou stránku v Objevitelském deníku. V něm najdete podrobnosti na cestu – někde to chce zvláštní vybavení. Jsou zde i úkoly spojené se zážitkem. 

Odměna vás nemine! Na každého, kdo nám pošle fotky alespoň z 5 výletů, čeká odměna! Podrobnosti ZDE.

Všech 15 zážitků

Mapa
GPS
49.4657747N, 16.3382069E
Soubory ke stažení
15 tipů na zážitky přehledně pdf (1.07 MB) Stáhnout
Objevitelský deník pdf (332.75 KB) Stáhnout