Brněnsko Go from Brno Rosicko a Oslavansko Permonium

Permonium

Ráj malých i velkých permoníků

Přístupná těžní věž dolu Kukla je součástí Permonia. Tenhle zábavní park s příběhem je největší nadzemní bludiště v ČR. Místní atrakce zaměstnají vaše svaly i mozkové závity – důlní jezero, sopka propojená s dvojúrovňovým lanovým centrem, prales a důlní štoly… nebudete vědět co dřív.

A pak jsou tu dovednostní a vědomostní výzvy. V jednotlivých atrakcích se odehrává interaktivní hra Magic Permon – neotřele spojuje moderní informační technologie s magickým světem permoníků. Vydejte se i vy po stopách oslavanských permonů.

Každá trasa má přes 20 atrakcí ve 3 úrovních náročnosti – výběr je na vás (řiďte se podle věku svých potomků). Indicie k úkolům vám prozradí přímo permoníci. Čekají vás 4 typy zadání – adrenalinové, fyzické, vědomostní a dovednostní. Ale jeden úkol je pro všechny společný: sjeď z těžební věže vysoké 40 metrů do dolu Kukla! Ve hře máte 3 životy a je jen na vás, jestli s nimi zvládnete splnit všechny aktivity a vyhrajete poklad. Je na vás té radosti až moc? Můžete potomky vypustit a uchýlit se do Kavárny ve věži.

Nebo přemýšlíte, zda na návštěvu nejsou vaši caparti přece jen malí? Pro mladší bráchy a ségry Permonium přidalo park Duhový svět. Příběh duhové víly Permíny a její kouzla vtáhnou do hry předškoláky – nosným tématem je ochrana životního prostředí. Proto na děti čeká vstřícné prostředí s přírodními prvky jako strom Ptáčník, kouzelné tůňky nebo lanoloď. A v létě hlavně vodní prvky, proto ručník s sebou!

Mapa
GPS
49.1258189N, 16.3426167E