Brněnsko Go from Brno 15 zážitků Staňte se zámeckým pánem či paní

Staňte se zámeckým pánem či paní

Koho by bavily zámecké prohlídky, kde na děti nerudný průvodce syčí, aby nehlučely a nesahaly ani na šňůry, za které se nesmí... když jsou tu zámky, kde s dětmi počítají a dokonce jim na prohlídku půjčí bezvadný kostým!

 

ZÁMEK SLAVKOV 

Na proslulém slavkovském zámku, kde nocoval i samotný Napoleon, děti vítají. Vůbec nevadí, když si přivezou vlastní kostýmy a procházejí se po zámku pěkně stylově! A samozřejmě vám dětské kostýmy na prohlídku také rádi půjčí přímo na místě. Zámek má v arzenálu vždy i nějakou prohlídku přímo pro malé návštěvníky, aby je historie osobně zaujala (jako prohlídková trasa Šifra pana knížete). 

Nezapomeňte si v rozlehlé zámecké zahradě zahrát nejen golf, ale hlavně hru s antickými bohy Příběhy do kamene tesanéA jak už je naším dobrým zvykem, připravili jsme pro vás i v této pestré lokalitě několik našlapaných výletů.

Ideální čas

Podle otevírací doby zámku.

Co budete potřebovat

Každý výlet za zážitky má svou stránku v Objevitelském deníku. V něm najdete podrobnosti na cestu – někde to chce zvláštní vybavení. Jsou zde i úkoly spojené se zážitkem. 

Odměna vás nemine! Na každého, kdo nám pošle fotky alespoň z 5 výletů, čeká odměna! Podrobnosti ZDE.

Všech 15 zážitků

Mapa
GPS
49.1548000N, 16.8745172E
Soubory ke stažení
15 tipů na zážitky přehledně pdf (1.07 MB) Stáhnout
Objevitelský deník pdf (332.75 KB) Stáhnout